Firmamız Hakkında Bilgiler

Hakkımızda

Keçiören Evden Eve Nakliyat firmamız, Ankara başta olmak üzere tüm illere evden eve taşım acılık hizmeti vermektedir. Keçiören Evden Eve Nakliye sektöründe uzun bir geçmişe ve tecrübelere sahip olan firmamız , sizlerin de ev taşıma taleplerinizi uygun fiyatlar ve kaliteli bir hizmet ile karşılamaya hazır bulunmaktadır. Ankara Keçiören Nakliyat firmamız, çağımızın gerekttirdiği teknolojiyi takip ederek sizlere mümkün olan en pratik ve uygun fiyatlı taşıma hizmetlerini sunacaktır. Bunun bir gereği olarak asansörlü nakliyat hizmetimizde bulunmaktadır.

Firmamız Keçiören Nakliye Şirketi kurulduğu günden günümüze gelmiş olan eşsiz deneyim ile eşyalarınızın yeni yerlerine nakliyesini gerçekleştirmektedir. Bu hizmeti sunarken sigortalı firmamız bünyesinde çalışmakta olan personeller ile gerçekleştirmekteyiz. Kapalı kasalı kamyonlar ile eşyalarınızın sarılmasında mobilyalarınızın demonte ve montaj işlemkerini firmamız tarafından yapılmaktadır. Keçiören Nakliyat Evinizde bulunan hasas cam eşyaların ambalajlanarak paketlenmesi yapmaktayız. Müşterilerimizden istediğimiz özel eşyalarını ( para ,tapu,ziynet eşyaları , özel kıyafetler vb ) malzemelerini yanlarına almaları. Ev taşıma sıkıntılı bir süreç olarak görülebilir.

Firmamız ile evden eve hizmetinden yararlandığınızda bu sıkıntıların üstesinden gelmekteyiz. Keçiören Nakliyat Firmamız personelleri tarafından eşyalarınızın yerinde tespitini ücretsiz yapmaktayız. Bu sayede eşyalarınız için en uygun taşıma sistemini seçilir. Bu ekspertiz işleminden sonra ambalaj malzemesinden , taşıyıcı araç boyutuna ve personel sayıları belirlemekteyiz. Bu işlemin sonucunda sizlere ekspertiz personellerimiz kayıt altına aldıkları ekspertiz formunun bir kopyasını sizlere vermektedir. Taşıma günü ev eşyalarınıza uygun ambalaj malzemesi ile birlikte personellerimiz birlediğimiz zamanda kapınıza gelmektedirler. Keçiören Nakliyat Eşyalarınızın toplayıcı personellerimiz tarafından ambalajları yapılarak evden eve nakliyat araçlarına taşınırlar.

Taşıyıcı ekipn içerisinde buluan marongoz personelleri mobilyalarınızın sökümününü yaparak uygun malzemeler ile birlikte ambalajlarını yaparlar. Keçiören Nakliyat Eşya Ambalajları yapılan mobilyalarınız taşıyıcı personellerimiz tarafından taşınarak kapalıı araçlarımız içerisinde istiflenirler. Beyaz eşyalarınız ( buzdolabı,bulaşık makinesi,fırın gibi ) en uygun ambalajlama malzemesiyle muhafaza içerisine alınırlar.

Evinizde bulunan tüm eşyalarınızın ambalajlama ve taşıma işlemleri bittikten sonra müşterileriniz son kez ev içerisinde kalan bir eşya varmi diye konturollerini yaparlar.

Son tespiten sonra eşyalarınızı kapalı kasa araçlarımız ile yeni taşıyacağı adrese doğru harekete geçilir. Taşına cağınız yeni adrese gelindiğinde önceden eksperlerimiz belirlemişler işe dışarıdan Asansörlü Nakliyat araçlarımız ile taşıma süreci devam edilir. Eşyalarınız sizlerin belirleyeceği yerlere taşınır ve mobilyalarınızın kurulumları sağlanır.

Paylaş Facebook Twitter E-Mail Whatsapp